Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

INFORMAT s.c.
Paweł Ściesiek, Piotr Tomankiewicz
Ul. Widok 35, 62-800 Kalisz
Woj. wielkopolskie
Tel. (62) 757 13 99
Kom. 509 912 119

E-mail: biuro@informat.pl

NIP: 6181919938

Regulamin sklepu

Sklep internetowy www.informat.pl prowadzony jest przez firmę Biuro INFORMAT s.c. z siedzibą w Kaliszu przy ul. Widok 35, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Kalisza, będącą zarejestrowanym płatnikiem podatku od towarów i usług pod numerem NIP 618-19-19-938.

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy www.informat.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci INTERNET.
 2. Wszystkie ceny produktów oferowanych przez sklep www.informat.pl zawierają podatek VAT (ceny brutto) i wyrażone są w PLN. Ceny te są wiążące w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 3. Wszystkie ceny produktów, w których zawarta jest usługa grawerowania, zawierają również koszty przygotowania i wykonania projektu.
 4. Sklep www.informat.pl dostarcza towar na terenie Polski, na koszt kupującego lub sprzedającego na podstawie odrębnych ustaleń, przy czym wydanie towaru następuje z chwilą jego nadania przewoźnikowi.
 5. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej www.informat.com, po wypełnieniu stosownych formularzy.
 6. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie zamknięcia zamówienia przez klienta na stronie internetowej www.informat.pl - przelew bankowy lub za pobraniem (Poczta Polska lub kurier GLS).
 7. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie własnym lub dostawcy. W przypadku czasowej niedostępności produktu Klient zostanie poinformowany o aktualnym stanie zamówienia w celu podjęcia przez niego decyzji o dotyczącej realizacji zamówienia.
 8. Klient ma prawo dokonywania zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT lub paragonu fiskalnego (produkty handlowe) lub do momentu rozpoczęcia procedury związanej ze zmianą stanu półproduktu (produkty usługowe). Do tego momentu klient może również wycofać złożone zamówienie telefonicznie, e-mailem lub faksem.
 9. W przypadku towaru zamawianego przez jednostki prawne jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą wymagane jest zaznaczenie w opcjach chęć otrzymania faktury wypełniając odpowiednie pola niezbędne do wystawienie faktury VAT. W innym przypadku jest wystawiany paragon fiskalny.
 10. Nie wykonujemy pieczątek z godłem, zamiejscowych urzędów administracji publicznej oraz zastrzegamy sobie możliwość odmowy wykonania pieczątki mającej inne dane niż osoby zamawiającej. 
 11. Sklep www.informat.pl zastrzega sobie prawo do: zmiany cen towarów będących w ofercie, dodawania i wycofywania produktów ze swojej oferty, odwoływania promocji, a także prowadzenia ich do wyczerpania zapasów.
 12. Sposób dostawy jest deklarowany przez klienta podczas dokonywania zamówienia.
 13. Koszty transportu wyszczególnione będą jako osobna pozycja na fakturze. Podane kwoty za usługę transportową są cenami brutto i zawierają 23% VAT.
 14. W przypadku zamówień składających się z produktów o różnym czasie realizacji, zamówienie będzie zrealizowane całościowo (o ile Klient nie postanowi inaczej) i zostanie przesłane do Klienta po skompletowaniu całego zamówienia, co oznacza przyjęcia czasu realizacji z pozycji o najdłuższym czasie jego realizacji.
 15. Klient ma do wyboru następujące FORMY PŁATNOŚCI: PRZEDPŁATA - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu na naszym rachunku bankowym pełnej kwoty ZA POBRANIEM - płatność należy uiścić w momencie dostarczenia towaru u doręczyciela.
 16. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. Ust. z 2000 Nr 2 poz. 271) Klienci, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej mają prawo odstąpić od umowy kupna bez podania żadnej przyczyny w ciągu 10 dni kalendarzowych od dokonania zakupu. Zwracany produkt musi być dostarczony do naszego magazynu na Państwa koszt w stanie niewskazującym na używanie - produkt musi znajdować się w nienaruszonym opakowaniu firmowym. Na przesyłce winien znajdować się numer ZRMA nadany przez obsługę sklepu www.informat.pl - w tym celu należy przed wysłaniem towaru zgłosić chęć zwrotu towaru pod adresem e-mail biuro@informat.com. Do przesyłki należy dołączyć krótką następujące informacje: sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu, kopie dokumentu zakupu (paragon, faktura) oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego celu dokonania przelewu bankowego tytułem korekty ilościowej f-ry . Po odesłaniu sprawnego sprzętu i pozytywnej weryfikacji jego stanu przez obsługę sklepu www.pucharki.com firma Biuro INFORMAT s.c. dokona przelewu za zwrócony towar w ciągu najpóźniej 14 dni na wskazane konto. Wysokość kwoty będzie pomniejszona o koszt transportu do klienta, jeżeli został on pokryty przez firmę Biuro INFORMAT s.c. Z  tego wynika, że koszty transportu związane z transakcją pokrywa nabywca, który zrezygnował ze sprawnego sprzętu. Firma nasza nie pobiera innych opłat manipulacyjnych, odzyskuje jedynie zapłacone przewoźnikowi pieniądze. Aby otrzymać pieniądze za zwrócony towar należy odesłać podpisaną wraz z datą otrzymania f-rę korygującą wystawioną do pierwotnego dokumentu sprzedaży. Dokument ten jest podstawą dokonania przelewu bankowego na wskazane przez beneficjenta konto bankowe. Towar odesłany za pobraniem nie będzie przyjęty. UWAGA: Powyższe zasady nie dotyczą produktów przetworzonych w procesie produkcji tj. wygrawerowanych według indywidualnego projektu, nadrukowanych oraz produktów wykonywanych na indywidualne zamówienia.
 17. Wszystkie produkty oferowane przez sklep internetowy www.pucharki.com posiadają gwarancję producenta. Po ujawnieniu wad należy skontaktować się z działem reklamacji naszej firmy pod adresem biuro@informat.pl opisując wadę/ usterkę zakupionego towaru. W przypadku niemożności usunięcia zdalnie przez naszych pracowników usterki, dział reklamacji prześle Państwu numer RMA. Numer ten prosimy umieścić w sposób widoczny na przesyłce wysłanej na Państwa koszt na wskazany przez nas adres.  Po rozpatrzeniu reklamacji produkt będzie odesłany na nasz koszt.
 18. Stronami umowy sprzedaży jest Klient sklepu internetowego www.informat.pl oraz Biuro INFORMAT s.c. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuję w momencie wydrukowania i przekazania klientowi f-ry VAT.
 19. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim zgodnie z prawem polskim.
 20. Sądem właściwym do rozpoznawania sporów związanych z zawarciem i wykonaniem umowy sprzedaży, jest sąd właściwy miejscowo dla siedziby sprzedawcy tj. Sąd w Kaliszu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl